KURUMSAL

2002 yılında kurulan Meysan Yemekçilik Mersin’de Toplu Yemek ve Kurumsal Davetlere catering hizmeti sunmaktadır. Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, dünya standartlarındaki teknolojimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, Meysan Yemekçilik kurumsal catering hizmetleri sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmesini sağlamıştır.'Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti' ilkesiyle hareket eden Meysan Yemekçilik; hijyenik ve yenilikçi vizyonu, dinamik yapısı, insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.


TÜM KIRMIZI ET ALIMLARIMIZ METRO TARAFINDAN TEMİN EDİLMEKTEDİR.
Yaş sebze ve meyve alımı, her sabah firmamız tarafından Mersin Yeni Hal’den günlük yapılmaktadır. Üretimin başlıca malzemesi olan domates salçamızı Tamek ve Tukaş marka, biber salçamızı Öncü marka, sıvıyağımızı YUDUM, SUNAR Ayçiçek marka kullanmaktayız.

TOPLU YEMEK

Toplu Yemek Organizasyonunuz için Türk Mutfağının zengin ve geleneksel lezzetlerinden oluşan menüler hazırlanmaktadır. İstekleriniz için tamamen sizlere özel bir hazırlık yapılır. Kullanılacak malzemeler ve ürünler titizlikle seçilir.
Ürünler ve malzemeler sadece sağlık ve hijyenik olarak değil hizmet verilecek topluluğun inançlarına uygun malzemelerden üretim yapılmaktadır.

KURUMSAL DAVETLER

Firma içerisinde dışarıdan gelecek toplu misafir ağırlamaları veya firmanızın içerisinde sunduğunuz eğitimlerde personelinize vereceğiniz özel yemeklerinizde hizmet vermekteyiz.
Kokteyl, lansman gibi özel davetlerinize uygun alternatif çözümlerimizle farklı konseptler için farklı menü seçenekleri Meysan Yemekçilik’in geniş menü portföyünde yer almaktadır.